Wyposażenie łazienki
Just another WordPress site

Nowoczesna architektura : Post Parametric 2: Demo / Futures of Computing and Design

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Ponieważ modelowanie parametryczne i myślenie parametryczne zostaną w pełni zintegrowane z projektowaniem architektonicznym, następna faza cyfrowej innowacji będzie pochodzić z całkowicie nowych technik i technologii.
Przetwarzanie w chmurze, bezpośrednia symulacja, budowanie autoportretów i osobiste superkomputery zasugerują nowe sposoby myślenia i projektowania.
W tym panelu eksperci z branży badawczej i przemysłowej będą demonstrować i omawiać te innowacje, badając, jak możemy zaprojektować architekturę za dziesięć lat.
Post Parametric 2 to druga z serii wydarzeń, które mają na celu zakwestionowanie, poszerzenie i ponowne oprawienie sposobu, w jaki myślimy o informatyce i projektowaniu.
Panel: Jonathan Cohen (starszy naukowiec, NVIDIA) Eitan Grinspun (dyrektor Computer Graphics Group i profesor nadzwyczajny informatyki na Uniwersytecie Columbia) Hod Lipson (profesor nadzwyczajny w dziedzinie inżynierii mechanicznej i lotniczej oraz informatyki, Cornell University) Miko Matsumura (Wiceprezes i główny strateg, Software AG) Makai Smith (menedżer produktu, GenerativeComponents, Bentley Systems) Moderowane przez Davida Benjamina (GSAPP i The Living) i Michael Reed (Columbia Computer Science i Blue Sky Studios) Debata odbędzie się w poniedziałek, 12 kwietnia, o 18:30 w Avery Hall, Wood Auditorium, GSAPP, Columbia University.
[hasła pokrewne: tanie żyrandole, mrówka chełmża, rodzaje kabin prysznicowych ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: mrówka chełmża rodzaje kabin prysznicowych tanie żyrandole