Wyposażenie łazienki
Just another WordPress site

Nowoczesna architektura : Konkurs “Wind Fountain” / Gembong Reksa Kawula

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Dzięki uprzejmości Gembong Reksa Kawula Jako wstęp do konkursu na inicjatywę twórców Land Art 2012.
Freshkill Park New York,.
Wind Fountain.
opiera się na adaptacji efektu piezoelektrycznego.
dobrze znaną właściwość niektórych materiałów do wytwarzania energii elektrycznej, gdy ulegają naprężeniu i naprężeniom.
Zaprojektowany przez Gembong Reksa Kawula, projekt ma kształt sztucznego drzewa, a każda jednostka składa się z 450 elastycznych nici o wysokości 30 metrów wykonanych z wzmocnionego włóknami węglowymi słupa żywicznego, który będzie kołysał się na wietrze.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Wibracje mogą powodować naprężenia i naprężenia na kryształach piezoelektrycznych, aby wytworzyć prąd elektryczny.
Opierając się na ostatnich przełomach w nanotechnologii, nowych, niskich.
Koszt, kryształy o mikroskali można teraz zmontować, aby stworzyć bardziej wydajne materiały piezoelektryczne.
Wnętrze każdej niezależnie giętkiej nici jest pokryte odpowiednim piezoelektrycznym przetwornikiem, który jest urządzeniem wykonanym z ceramiki lub polimeru, który emituje elektrony w warunkach skrajnych.
Dzięki uprzejmości Gembong Reksa Kawula Inaczej mówiąc, gdy wiatr przesunie elastyczną nić, utworzy synchroniczne zgięcie w dole strumienia powietrza, spowoduje to naprężenia zginające na odpowiednim piezoelektrycznym polimerze, który skutecznie pochłania i przekształca energię kinetyczną poruszającego się powietrza.
do energii elektrycznej, która jest połączona ze sobą w elektryczne obwody regulacji, które generują moc z wysokim wiatrem, aby uzyskać sprawność konwersji.
Dzięki uprzejmości Gembong Reksa Kawula Mimo, że moc wyjściowa do elastycznej nici Wind Fountain nadal musi być zbadana.
Aby zwiększyć roczną produkcję energii w przyszłości, w razie potrzeby, Fontanna Wiatru może pomieścić VAWT lub HAWT na jej osi do przyszłego wykorzystania.
Na podstawie zasobów wiatrowych Freshkill turbiny American Built Clipper Liberty o mocy 2,5 MW, która szacuje się na 6,116 MWh / rok.
Będzie działać jako hybrydowe źródło energii dla zrównoważonej przyszłości.
lokalizacja miejsca Układ jednostki fontanny wiatrowej jest rozprowadzany w miejscu wzdłuż linii rzeki, a aranżacje dadzą efekt sztucznie fantastycznego lasu, w którym można podziwiać krajobraz i przyrodę.
Fontanna wiatrowa rzuci cień w ciągu dnia, zapewniając cienie dla odwiedzających, fontanna wiatrowa, każda nić jest osadzona, matryca diod LED będzie oświetlona niewielką ilością energii generowanej z fontanny wiatrowej, ta wbudowana dioda LED będzie świecić w nocy, gdy się świeci, każdy odwiedzający będzie miał do czynienia z krajobrazem o tematyce fantasy.
Najniższa część fontanny wiatrowej odwiedzających park może wchodzić w interakcje z wbudowanym światłowodem sterowanym komputerowo.
Będzie reagować na ruch odwiedzających i dotknięcie, goście będą mieli bezprecedensowe doświadczenie podczas wizyty w fontannie wiatru.
plan, elewacje, sekcje Architekci: Gembong Reksa Kawula Lokalizacja: Freshkills Park, Nowy Jork, Nowy Jork, Stany Zjednoczone Szacowana moc: 6.116 MWh / rok / jednostka z VAWT / HAWT (około + 6000 domów / rok / jednostkę) Technologie włączone : HYBRID Obszar kinetyczny: 2200 akrów Status: Wpis do konkursu
[podobne: olx nowa sól, jak uzyskać pozwolenie na budowę, osadnik gnilny ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: jak uzyskać pozwolenie na budowę olx nowa sól osadnik gnilny