Wyposażenie łazienki
Just another WordPress site

Magazyn architektoniczny : CASALATA Social Habitation + Documentary / Ângelo Lopes, Helena Gomes, Lara Plácido

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Lara Plácido Zaprojektowany przez architektów Ângelo Lopes, Helenę Gomes i Lara Plácido, projekt CASALATA (Tin House) rozpoczął się krótkim filmem w Mindelo na Zielonym Przylądku.
Film koncentruje się na problemie braku mieszkań i na problemach, które powodują cierpienie w dzielnicach cyny.
Film CASALATA przekształcił się następnie w szerszy projekt z zamiarem stworzenia realistycznej strategii poprawy problemów mieszkaniowych Republiki Zielonego Przylądka.
Rezultatem jest propozycja architektoniczna z potencjałem do skutecznej implementacji.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Brak mieszkań na Wyspach Zielonego Przylądka nie stanowi problemu, który można łatwo lub szybko rozwiązać.
Rodziny mieszkające w domach cynowych będą nadal żyły w niestandardowych warunkach przez czas nieokreślony, nawet jeśli rozwiązanie problemu mieszkaniowego zostanie uznane za priorytet rządowy.
.
Lara Plácido Głównym celem projektu Casalata jest podniesienie świadomości problemu i zaproponowanie strategii poprawy warunków życia mniej szczęśliwych rodzin poprzez planowanie urbanistyczne.
Tworząc film Casalata, zdaliśmy sobie sprawę z trudności, z jakimi borykają się rodziny mieszkające w cynowych domach.
Złe warunki życia w przestrzeni połączone z poczuciem beznadziejności i marginalizacji społecznej odczuwane przez mieszkańców, którzy mają niewielki wybór, ale żyją nielegalnie, prowadzą nas do rozszerzenia projektu i ustalenia linii działania podzielonej na trzy etapy.
.
Lara Plácido Po pierwsze.
opracować przegląd metod budowy i organizacji społecznej istniejącego procesu miejskiego w celu zidentyfikowania czynników pozytywnych i ponownego wykorzystania ich jako narzędzi do opracowania projektu przystępnego cenowo mieszkania socjalnego.
Po drugie.
w oparciu o badania i dane z etapu sugerują mniejszą skalę i przystępne dostosowania do istniejących domów, aby zapewnić natychmiastową poprawę mieszkańców.
warunki życia.
Kwestie takie jak komfort cieplny, wentylacja i naturalne oświetlenie przestrzeni życiowych mogłyby być rozwiązane i uczynione znacznie skuteczniejszym.
.
Lara Plácido Po trzecie.
opracować projekt przystępnego cenowo projektu mieszkalnictwa socjalnego, w którym wykorzystana zostanie wiedza zdobyta podczas pierwszego i drugiego etapu.
Projekt ten będzie kładł nacisk na minimalizowanie wpływu budynków i okolic na środowisko, a także na edukację mieszkańców poprzez uświadamianie ich roli w utrzymywaniu ich warunków miejskich.
.
Lara Plácido Architekci: Ângelo Lopes, Helena Gomes, Lara Plácido Lokalizacja: Mindelo, Koordynator projektu Cape Verde CASALATA: Arch.
Lara Plácido Reżyseria: M_EIA.
Instituto Internacional de Arte, Tecnologias and Cultura, z Fundaç.
O Palmares Reżyserzy: Ângelo Lopes i Lara Plácido Asystenci: Luís Carlos de Alencar i Rosalina Nhachote Reżyseria fotografii: Arilson de Almeida i Mamadou Diop; Redaktor.
Edson Silva Sound: David Medina Fotografia: Lara Plácido
[przypisy: beton architektoniczny cena, olx nowa sól, koparka wielonaczyniowa ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: beton architektoniczny cena koparka wielonaczyniowa olx nowa sól