Wyposażenie łazienki
Just another WordPress site

Budownictwo wczoraj i dzis : Mapa drogowa 2050: Praktyczny przewodnik po dobrze prosperującej, niskoemisyjnej Europie.

Posted in Uncategorized  by admin
September 2nd, 2019

AMO jest studiem projektowo-badawczym wewnątrz OMA, think tanku działającego na pograniczu architektury: mediów, polityki, socjologii, zrównoważonego rozwoju, technologii, mody, kuratorstwa, wydawnictwa i projektowania graficznego.
Niektóre z ich prac obejmują flagę z kodem kreskowym UE oraz badanie magazynu Wired.
Podczas gdy OMA obejmuje zrównoważone strategie w skali budynku lub planu głównego, AMO zbliża się do niego na skalę europejską jako jeden z pięciu konsultantów przeprowadzających analizy techniczne, ekonomiczne i polityczne dla planu działania 2050, inicjatywy Europejskiej Fundacji Klimatycznej, która szuka wykresu plan działań politycznych na następne 5-10 lat w oparciu o europejskich przywódców.
zobowiązanie do ograniczenia emisji CO2 o 80-95% do 2050 roku.
Możesz pobrać krótki plan działania 2050 w formacie PDF.
Mapa drogowa 2050.
AMO Celem jest osiągnięcie oszczędności na poziomie 2% rocznie, aby osiągnąć ten cel, a najważniejszym obszarem jest transport energii i pojazdów.
Dzięki pełnej integracji i synchronizacji unijnej infrastruktury energetycznej Europa może maksymalnie wykorzystać swoją różnorodność geograficzną.
Z raportu wynika, że do 2050 r.
Jednoczesna obecność różnych źródeł energii odnawialnej w UE może stworzyć komplementarny system zapewniania energii zapewniający bezpieczeństwo energetyczne przyszłym pokoleniom.
Prace AMO koncentrują się na tworzeniu narracji graficznej, która konceptualizuje i wizualizuje geograficzne, polityczne i kulturowe implikacje zintegrowanego, dekarbonizowanego europejskiego sektora energetycznego.
Na ich studiach można znaleźć ciekawe podejście do zróżnicowanej europejskiej sieci energetycznej, w tym handel energią i wykorzystanie nowych nietradycyjnych źródeł.
Eneropa.
AMO Obraz.
Eneropa.
pojawia się jako nowy kontynent oparty na produkcji energii: Biomassburg, Geothermalia, Solaria, Stany Tidal.
są częścią tego nowego terytorium.
Inne koncepcje brandingowe są wprowadzane do badania, tworząc namacalny obraz tego ambitnego planu, który przypomina potężną (ale prostą) ideę stojącą za flagą z kodem kreskowym.
Możesz pobrać pełne badanie w formacie PDF na stronie Roadmap 2050.
Więcej po przerwie: źródło energii.
AMO Power grid 2050.
AMO Energia słoneczna / wiatrowa.
AMO Odnawialny rozkład energii w sieci.
AMO
[patrz też: mrówka chojnów, tynk żywiczny cena za m2, osadnik gnilny ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: mrówka chojnów osadnik gnilny tynk żywiczny cena za m2