Wyposażenie łazienki
Just another WordPress site

Budownictwo wczoraj i dzis : AD Round Up: Architektura edukacyjna Część III

Posted in Uncategorized  by admin
September 5th, 2019

Projekty z Ameryki Południowej i Europy w tej trzeciej części naszego wyboru architektury edukacyjnej.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Gerardo Molina School / Giancarlo Mazzanti Ponieważ projekt będzie kręcony i obraca się, otworzy się na miasto, pozostawiając przestrzeń dla małych placów i parków zewnętrznych do użytku publicznego, pozostawiając za sobą bary i ściany, które stereotypizują instytucje edukacyjne jako zamknięte przestrzenie.
Uporządkowanie małych kwadratów i terenów zielonych drzewami bezpośrednio na okolicznych ulicach wraz z modułami aukcyjnymi zredefiniuje bezpośredni dostęp (czytaj więcej.) Duoc Corporate Building / Sabbagh Arquitectos Po wymaganiu budynku dla centralnych biur Duoc, istniały cztery dodatkowe tematy, które były niezbędne i trzeba je było rozwiązać.
Pierwszym z nich był fakt, że lokalizacja budynku znajdowała się na dziedzińcu oddziału Antonio Varas, dawnej niemieckiej szkole i typowym budynku dzielnicy (czytaj więcej.) Wykonawcy.
House / SHL Architects Projekt.
skupiony na dziewiętnastowiecznej papierni.
został wyróżniony za prostotę projektu, charakteryzujący się doborem materiałów oraz udaną transformacją istniejącej zabytkowej kotłowni.
Nowy budynek jest połączony z odnowioną kotłownią nowym placem, na którym odbywa się wiele zajęć licealnych, wzmacniając połączenia z lokalną społecznością (czytaj dalej.) Centrum Młodzieżowe Los Silos / Lavin Arquitectos Betonowy samolot jak tektoniczny talerz, fałdy ziemia i włącza, poprzez gest obejmujący, odtwarzanie fragmentów przyrody, krajobrazu i roślinności, które poruszają się spiralnie w jednym ruchu dośrodkowym, aby wchłonąć wizualne i przestrzenne przepływy otoczenia.
Projekt łączy w sobie wszechstronność, ambiwalencję i przenikalność, aby wytworzyć wzajemne relacje przestrzeni wewnętrznych i skierować je na zewnątrz (czytaj więcej.) Szkoła Bondy / Atelier Phileas Projekt jest opracowany na podstawie programu składającego się z 15 lekcji, stołówki i centrum rozrywki, ze specjalną funkcją: dwie sale (wielofunkcyjna sala i sala komputerowa) są otwarte dla publiczności poza czasem szkolnym.
W związku z podejściem środowiskowym, w szczególności dominującymi wiatrami i próbą wykorzystania darmowej energii słonecznej, zdecydowaliśmy się umieścić klasy na wschodzie i podzielić program na dwie części (czytaj więcej.)
[więcej w: jak uzyskać pozwolenie na budowę, mrówka chełmża, koparka wielonaczyniowa ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: jak uzyskać pozwolenie na budowę koparka wielonaczyniowa mrówka chełmża