Wyposażenie łazienki
Just another WordPress site

Budownictwo wczoraj i dzis : AD Recommends: Best of the Week

Posted in Uncategorized  by admin
September 4th, 2019

W ubiegłym tygodniu ogłoszono laureata Nagrody Pritzkera.
To tylko jeden z wielu świetnych postów, które mogliście przegapić, więc wybraliśmy to, co najlepsze, aby je sprawdzić.
Wszyscy po przerwie.
2010 Pritzker Prize: SANAA W dniu dzisiejszym ogłoszono laureata nagrody Pritzkera: japońska praktyka SANAA utworzona przez Kazuyo Sejima i Ryue Nishizawa.
SANAA podążał za Stevenem Hollem w sondażach (moim faworytem na przyszły rok), co było bardzo silnym wyróżnieniem od zeszłego roku.
Nagrodzony duet otrzyma nagrodę podczas oficjalnej ceremonii 17 maja na Ellis Island w Nowym Jorku (czytaj więcej.) Jade Bamboo Culture Plaza / Urbanus Przed rozpoczęciem wielkoskalowej urbanizacji Shenzhen było dawniej pagórkowatym krajem.
Dzisiaj trudno jest dostrzec oryginalny kształt terenu odróżniający się od równomiernego wzoru miasta.
Jade Bamboo Garden, który ma niewystarczające połączenia z okolicznymi ulicami, jest jednym z niewielu obszarów częściowo zachowujących oryginalny kształt terenu i roślinność w centrum miasta (czytaj więcej.) Dom w Tinos / mX Architektura Grunt położony jest na północno-zachodnim skraju z wioski Hatzirados na Cykladach.
wyspa Tinos w greckiej części Morza Śródziemnego.
Zawierał on ślady wcześniejszych tkankowych tkanek, w tym charakterystyczne elementy, takie jak prasa do wina i kamienny piec.
Celem projektu było wzniesienie nowoczesnego domu w tradycyjnej oprawie (czytaj więcej.) Siedziba Vodafone / Barbosa & Guimar.
Es W lipcu 2006 r., Kiedy zostaliśmy zaproszeni do nowego konkursu budowlanego, poprzez media, radio, telewizję i w gazetach można było zauważyć następujący slogan:.
VODAFONE LIFE, LIFE IN MOTION..
To zdanie odzwierciedla postawę i filozofię Vodafone.
Wierzymy, że nowy budynek powinien być wierny tej idei, przyjmując dynamiczny obraz, przekazując poczucie ruchu, rzucając wyzwanie statycznym (czytaj więcej.) Macquarie Bank / Clive Wilkinson Architects W 2006 roku zostaliśmy wybrani do kierowania zespołem projektowym, z Woods Bagot, jako lokalny architekt, który zajął się wykształceniem, zaimplementował dopasowanie do Macquarie, które uzupełniłoby ich przyjęcie nowego stylu współpracy: Activity Based Works (ABW), elastyczna platforma robocza opracowana przez holenderskiego konsultanta Veldhoen & Co.
Nasz pierwszy pomysł był otworzenie i animacja dziesięciopiętrowego atrium z 26-osobowymi straganami konferencyjnymi ., jako swego rodzaju celebracja współpracy, umożliwiająca wyraźne linie widzenia przez biznes finansowy (czytaj dalej.)
[patrz też: samowola budowlana kara, koparka wielonaczyniowa, tynk żywiczny cena za m2 ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: koparka wielonaczyniowa samowola budowlana kara tynk żywiczny cena za m2