Wyposażenie łazienki
Just another WordPress site

Budownictwo i architektura : AD Recommends: Best of the Week

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Ostatni tydzień był świetny dla Blogu.
Przedstawiliśmy kilka naprawdę świetnych projektów i zaprezentowaliśmy niesamowite wideo z nowojorskiego Nowego Jorku, którego nie możesz przegapić! Sprawdź nasz wybór po przerwie.
Moderna Museet Malmö / Tham & Videg.
R.
Arkitekter Punktem wyjścia było to, że nowe muzeum sztuki, budynek publiczny i kulturowy, stanowi rzadką okazję do stworzenia nowego węzła w mieście, zmienia się równowaga miejska i rozwija sąsiedztwo.
W Malmö na południu Szwecji istniała również możliwość, począwszy od architektury przemysłowej dawnej elektrowni z 1900 r., Aby stworzyć nowe muzeum sztuki o charakterze nieformalnym i eksperymentalnym (czytaj dalej.) Lofty Yungay II / Lofty Rearquitectura Yungay II to zbiorowy budynek mieszkalny położony na obrzeżach Światowego Dziedzictwa w Valparaíso w Chile.
To miasto jest jednym z największych chilijskich portów na Oceanie Spokojnym.
Krajobraz Valparaiso jest bardzo charakterystyczny ze względu na liczne wzgórza wypełnione kolorowymi domami, które prawie opadają z klifów.
Każdy dom różni się od siebie, ale razem tworzą harmonijny krajobraz (czytaj więcej.) Wytwórnia win Casa da Torre / Castanheira & Bastai Arquitectos Associados Winiarnia nie jest już taka, jak dawniej.
Kiedyś znałem winiarnie, gdzie pajęczyny i kurz były znakiem upływu czasu i czasu.
Czas prawie zawsze był znakiem jakości, ponieważ wino, które zachowało się w tym czasie, było dobrym winem, które stało się jeszcze lepsze po tym, jak zostało tam przez kilka lat (czytaj dalej.) Allens Rivulet House / Room11 Dom ma dwoistość charakteru i doświadczenia zdefiniowane przez sposób, w jaki reaguje na kontekst i wykorzystanie.
Przy podejściu jego kątowa i ciężka forma jest hartowanym abstrakcyjnym pojemnikiem, opierającym się o solidne tasmańskie krajobraz i warunki pogodowe.
Przejście przez.
Wydrążone.
portale, ciepłe i chroniące podbrzusze są odsłonięte i działają jak ochronna koperta (czytaj więcej.) Pixelated New York Amazing video by Patrick Jean, wyprodukowane przez OneMoreProd.
Nowy Jork zamienia się w pikselową grę wideo.
Uwielbiam budynki Tetris.
[podobne: osadnik gnilny, mrówka chrzanów, olx nowa sól ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: mrówka chrzanów olx nowa sól osadnik gnilny